Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » Про нововедення державної служби в Житомирі
 
22-09-2010, 00:06  ---Про нововедення державної служби в Житомирі
 
У Житомирській області відбулося обговорення проекту Стратегії державної кадрової політики на 2011-2020 роки, в результаті якого внесено понад 50 важливих пропозицій.

'ПроТак, зокрема, було запропоновано створити систему психологічної підтримки державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування, - повідомили в управлінні Головдержслужби в Житомирській області.

Не менш важливим для держслужбовців є питання забезпечення чіткого розмежування політичних та адміністративних функцій державної служби.

З метою поліпшення якості кадрового резерву керівників установ запропоновано покласти відповідальність за його формування на спеціально створену комісію, яка б проводила і подальшу роботу з особами, зарахованими в резерв.

Респондентами також було запропоновано удосконалити процедуру проходження стажування кандидатів на посади державних службовців, визначивши чіткий обсяг завдань і час на їх виконання, встановити кінцеві критерії оцінювання стажування.

Управління державної служби узагальнило всі зауваження і направило їх до Головдержслужби України, де вони будуть враховані при підготовці остаточної редакції Стратегії.

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!