Відтепер серед 58 міст України, за панорамами яких можна спостерігати за допомогою сервісу Яндекс.Карти з’явився і Житомир. Завдяки цьому можна віртуально прогулятись основними вулицями та пішохідними зонами Житомира, а також побачити його визначні місця, такі як монумент Вічної Слави, Соборна площа, Преображенський кафедральний собор та пішохідний міст через річку Тетерів.
Досить оригінальний подарунок для слабкої статі з нагоди їх «професійного» свята 8 Березня підготував Житомирський автоклуб – шанс довести, що жінки нарівні з чоловіками заслуговують на звання прекрасних дисциплінованих водіїв.
Трагічне ДТП сталось напередодні вихідних у Чуднові Житомирської області. Опинившись в ніч з четверга на п’ятницю на 54-му кілометрі шляху Житомир-Чернівці, 20-річний мешканець любарського району був збитий автомобілем і загинув від отриманих тяжких тілесних ушкоджень.
Будівництво Свято-Юр'ївської Козацької церкви планується розпочати в районі Корбутівки в Житомирі. Першим кроком до втілення цього проекту стало виділення на вчорашній сесії Житомирської міської ради земельної ділянки під майбутній храм.
Вже другий день поспіль житомиряни залишились сам на сам з проблемою водопостачання. Сталось це 23 січня, коли «Житомиробленерго» відключив електропостачання трьох станцій третього підйому КП «Житомирводоканал». Внаслідок цього мещкаці верхніх поверхів багатоповерхівок в районі Польової, а також мікрорайони Крошня та Малікова залишились без води. Як стало відомо, такі дії енергетиків були викликані наявністю заборгованості за електроенергію КП «Житомирводоканал», яка станом на 1.01.2013 складає 7,53 млн. грн.
22 січня українці святкують як День Соборності України. Саме в цей день в 1919 році на Софіївському майдані в Києві проголошено про воз’єднання Західно-Української Народної Республіки і Української Народної Республіки.