Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » » Як утеплити підлогу будівлі з металоконструкцій
 
20-09-2021, 15:33  Дім та сім'я / РемонтЯк утеплити підлогу будівлі з металоконструкцій
 

Виконання утеплення підлоги - надзвичайно важливий етап будівництва будинку незалежно від його передбачуваного використання.Велика частина тепла йде через підлогу (за оцінками експертів цифра доходить навіть до 10%), тому так важливо правильне розташування захисних шарів і особливо вибір відповідних матеріалів. Особливо це актуально для таких холодильних об'єктів як овочесховища та інші типи складів.

Як утеплити підлогу будівлі з металоконструкційСьогодні споруди з підвалами зустрічаються дуже рідко, і в більшості випадків підлогу кладуть прямо на землю. Тому метод виготовлення утеплювача має велике значення. По-перше потрібно розібратися який матеріал використовувати та як повинен виглядати утеплювач підлоги на землі?Важливий етап будівництва - зведення каркасу з металоконструкцій. Найкраще вибрати надійного виробника такого як Термобуд Стандарт, що знається на комплексному зведенні швидкомонтованих будівель з металевих конструкцій під ключ.Утеплення підлоги, укладеної прямо на землю, вирішує кілька завдань. Це не тільки для запобігання втратам тепла, але і для захисту від вологи, розвитку грибка, цвілі і впливу багатьох зовнішніх факторів. Це елемент, який представляє собою прямий бар'єр проти впливу комах, гризунів та інших дрібних тварин. Також важлива його стійкість до високих навантаженьПравильно зроблена підлога повинна складатися з декількох шарів. Першими з'являються гравійно-піщана підстилка, а потім бетонна стяжка. Підготовлену таким чином основу можна додатково ізолювати і утеплити. Зазвичай використовують фольгу або гудрон, а потім пінополістирол. Нарешті, добре покласти ще один шар фольги і закінчити стяжкою, на яку вже покладено підлогу. Альтернативою полістиролу є сендвіч-панелі PIR, які відмінно підходять в якості ізолятора.При утепленні підлоги варто використовувати такий матеріал, як теплоізоляційна панель. Це рішення, яке швидко і легко встановлюється, але, перш за все, його відрізняє довговічність матеріалів. Панелі, укріплені на металоконструкції, зберігають свої властивості навіть кілька десятків років. Вони надзвичайно міцні, стійкі до зовнішніх факторів, тиску і здавлення.Монтаж металоконструкцій і сендвіч-панелей можна проводити в будь-яку пору року. Сендвіч-панелі відрізняються прекрасними теплоізоляційними властивостями, вони захищають від вологи, шкідливих погодних умов, а також дії шкідників. Що важливо, товщина панелей набагато менше необхідного шару пінополістиролу, що робить їх придатними в основному в місцях з обмеженим простором.


Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!