Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Тепер в України будуть нові касові чеки
 
2-01-2011, 13:28  ЕкономікаТепер в України будуть нові касові чеки
 
Кабінет міністрів затвердив порядок обчислення і накопичення на електронних контрольно-касових апаратах сум ПДВ. Про це йдеться в постанові уряду.


Тепер в України будуть нові касові чеки


Згідно з документом, касовий апарат повинен обчислювати суму ПДВ не менш ніж по 4 позиціям, в тому числі розмежовуючи ставки оподаткування та операції, звільнені від оподаткування і не є об'єктами оподаткування.

При цьому касовий чек з 1 січня 2011 року, крім обов'язкових реквізитів, повинен містити відомості про вартість товару або наданої послуги з урахуванням ПДВ за оподатковуваним операціями, вартість товару без урахування ПДВ за звільненим від оподаткування операціях або не є об'єктами оподаткування, код ставки ПДВ по одиниці товару і загальну суму податку з кожної позиції товарів і послуг, а також загальну суму коштів, яка підлягає сплаті покупцем, з урахуванням ПДВ.

Як повідомлялося, з 1 січня 2011 року в Україні набув чинності новий Податковий кодекс. Відповідно до його положень уряду необхідно розробити близько 180 нормативних документів, регулюючих передбачені Податковим кодексом нові положення.

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!