Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Держава виплачуватиме людям кошти за зекономлену субсидію
 
12-07-2017, 09:15  ЕкономікаДержава виплачуватиме людям кошти за зекономлену субсидію
 
Держава виплачуватиме людям кошти за зекономлену субсидію

Жителі Житомирської області, які економного використовували субсидію, можуть отримати грошову винагороду. Для отримання коштів необхідно до 1 вересня подати заяву в місцеве управління соціального захисту населення.

Як повідомляє прес-служба Житомирської ОДА, це передбачено Постановою Кабінету Міністрів України №300, де прописаний чіткий алгоритм монетизації частини зекономлених житлових субсидій.

Згідно з документом, Урядовий проект монетизації частини зекономлених субсидій передбачає грошову виплату енергозберігаючим сім'ям еквівалент вартості зекономлених 150 кіловат електроенергії, якщо цей ресурс використовується для опалення, або 100 кубів газу.

До 1 липня 2017 року підприємства-виробники або підприємства-виконавці послуг з газо- і електропостачання в паперовому та електронному вигляді надали структурному підрозділу з питань соціального захисту населення списки енергозберігаючих субсідіантів із зазначенням суми невикористаної державної допомоги.

Інформацію про наявність економії кожен одержувач субсидії може відстежувати в своїй платіжці або шляхом звернення до постачальника газу або електроенергії, якщо вони використовуються для опалення.

Для нарахування коштів субсідіант повинен самостійно відкрити рахунок в банку, через який здійснюються виплати соціальних допомог і пенсій. На момент подачі заяви рахунок в банку повинен бути вже відкритим. Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: (0412) 24-14-08.

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!