Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Житомирські митники попередили спробу перевезення старовинних книг.
 
15-03-2010, 21:31  КриміналЖитомирські митники попередили спробу перевезення старовинних книг.
 

Житомирські митники попередили спробу перевезення старовинних книг.

'Житомирські


Житомирські митники попередили спробу перевезення шести старовинних книг через кордон України.

Про це повідомили в прес-службі Житомирської митниці. Спробу контрабанди митники попередили в міжнародному залізничному пункті пропуску митного поста «Овруч».

Інспектор під час проходження митно-прикордонного контролю виявив у громадянина Молдови, який прямував через Україну до Білорусі, старовинні книги.

Це були - роман Ф. Достоєвського «Принижені і ображені» 1888 року випуску, «Педагогічна хрестоматія» М. Зав»ялова 1914 року, повне зібрання творів О. Пушкіна в 1909 році, «Огюст Конт» В. Яковенко 1894 року, «Сід Астор Корнель »1903 року, а також дві книги « Повідій Назар. Метаморфози » і « М. Туллій Цицерон. Речі проти Катіліни » невказаних авторів 1913 року видання.

Виявлені книги переміщувалися через митний кордон України без декларування.

В усному поясненні представнику митного органу громадянин Молдови відзначив, що ці книжки дісталися йому в спадок від дідуся, і це для нього звична справа, щоб не нудьгувати при переїздах, мандрувати зі своєю маленькою бібліотекою.

За матеріалами RuporZT

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!