Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Чемпіонат України з «Що? Де? Коли? »- одеським командам в Житомирі не пощастило.
 
9-03-2010, 20:28  Культура

Чемпіонат України з «Що? Де? Коли? »- одеським командам в Житомирі не пощастило.

 

Чемпіонат України з «Що? Де? Коли? »- одеським командам в Житомирі не пощастило.

'Чемпіонат

6-7 березня в Житомирі відбувся другий заключний етап Чемпіонату України з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли? ». У ньому показали свій розум і кмітливість 29 команд з 14-і регіонів.

Дванадцять команд, у тому числі одна одеська, билося у Вищій Лізі. А з 20-и команд Першої ліги цілих 3 не змогли приїхати. У тому числі команда Одеського національного університету.

У «вишці» Одесу представляла команда «Легіон». На 1-му етапі вона розділила 3-5 місця. І якщо шанси на призове місце за підсумками всього чемпіонату були відносно невеликі, то завдання залишитися в шістці і таким чином автоматично зберегти своє місце у Вищій Лізі вважалося вирішеним. До останнього туру команда йшла то на 4-му, то на 5-му місці. Але в останньому раптом щось сталося: грім серед ясного неба, повне командне затемнення. Тур був провалений, команда відкотилася на 8-9 місце. І тепер, щоб залишитися в «вишці», їй належить складна і непередбачувана боротьба в перехідному турнірі.

На турнір Першої Ліги «доїхали» дві одеські команди: «Аборигени» і «Гамбринус». «Аборигени», як і на першому етапі, зіграли досить слабо. І залишилися в нижній частині турнірної таблиці, тільки трохи піднявшись за рахунок того,що не всі команди доїхали. А ось «Гамбринус» здійснив ривок. На 1-му етапі (на який не зміг приїхати капітан команди Володимир Ітигін, відомий глядачам української телепередачі «Що? Де? Коли?») у команди було 9-те місце в лізі. На 2-й етап команда потрапила посилена не тільки капітаном, але й потужним легіонером - зіркою російської телегри «Що? Де? Коли? » Іллею Новіковим. Результат - друге місце у Першій Лізі і вихід у вищу. Так що, незалежно від підсумків «перехідника», який має відбутися восени, Вища Ліга Чемпіонату України не залишиться без одеситів.
За матеріалами odessa-daily.com.ua

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!