Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » У Житомирі почалися зйомки фільму: "Я тебе ніколи не забуду».
 
21-10-2010, 02:09  КультураУ Житомирі почалися зйомки фільму: "Я тебе ніколи не забуду».
 
Режисер нашумілого серіалу «Віра. Надія. Любов »Олексій Рудаков знову приїхав до Житомира тепер вже знімати 8-серійну стрічку« Я тебе ніколи не забуду ».

У Житомирі почалися зйомки фільму: "Я тебе ніколи не забуду».У фільмі задіяні улюблені всіма актори. Ольга Сумська, наприклад, зіграла черницю, яка співала в нашому Софійському костелі. Сергій Астахов, відомий за фільмами «даішники», «Корольов» постав у кількох іпостасях. Він зіграв сильного злодія Жиліна. В одній зі сцен його штрикнули ножем, але після цього Астахов ще встиг «попрацювати» двірником. Поки Сумська співала, Астахов підмітав житомирські вулиці.

Чоловік Ольги Сумської Віталій Борисюк перевтілився в зека. Разом з ним приміряли тюремну форму ще два десятки акторів.

У фільмі задіяні житомиряни Володимир Берелет, Андрій Ясинський, Андрій Доманський, Сергій Парамонов, Сергій Лисицький, Валерій Городничий. Фокусник Валерій Городничий не тільки встиг зіграти зека, але і навчив парочці фокусів Віталія Борисюка.

Зйомки проходять також під Коростишевим, в кар'єрах. Там знаходиться близько 400 кар'єрів. Для зйомок відібрали два.

Варто також відзначити, що зйомки фільму також проходили в Переяслав-Хмельницькому, Кам'янець-Подільському, а до 25 жовтня будуть тривати в Житомирі.

За матеріалами «Журнал Житомира»

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!