Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » У Житомирі у філармонії пройшов благодійний концерт класичної музики.
 
24-05-2011, 13:21  Культура

У Житомирі у філармонії пройшов благодійний концерт класичної музики.

 
Вчора 23 травня, в житомирській обласній філармонії пройшов концерт VI-го фестивалю «Живі кольори».

У Житомирі у філармонії пройшов благодійний концерт класичної музики.Як розповів організатор заходу Валентин Чепель - у ньому закладалися дві мети:

По-перше, цей концерт має статус благодійного. Благодійність в тому, що жителі міста, які не мають коштів - можуть прийти на концерт і безкоштовно послухати якісну класичну музику.

По-друге - це додаткова можливість виступити молодим житомирським талантам, навіть тим, яким «перекрили кисень» на інші заходи.

Крім дітей виступали також і викладачі.

У концерті брали участь лауреати міжнародних конкурсів, всеукраїнських конкурсів, студенти музичного училища ім. В. Косенка, училища культури і мистецтв ім. І. Огієнка, викладачі шкіл і училищ, а також ансамблі «Амабіле», «Неокласик».

Глядачам показали більше двох десятків концертних номерів, граючи на клавішних, духових, смичкових інструментах.

Особливо глядачам припав до душі номер - «Імпровізація», лауреата всеукраїнських конкурсів Веніаміна Романько, який віртуозно грав різні мелодії на ксилофоні.

На цьому фестивалі не було переможців. Всі учасники отримали в подарунок пам'ятні кубки, солодощі та дипломи з підписами заслужених діячів мистецтв і культури О. Ходаковського, В. Чумак, Ю. Градовського, і ще близько 5 підписів.

Допомагали в організації фестивалю депутати обласної ради, облдержадміністрація, асоціації гітаристів, бардів-піснярів.

«Просимо з миру по нитці, - розповідає організатор Валентин Чепель. Прямо до того доходить, що просимо прямо на вулиці, і люди деякі не відмовляють. По 50 по 100 гривень збираємо. Цього року таким чином зібрали більше трьох тисяч ».

Мастер-Колесо это: Мобильный шиномонтаж,
Шиномонтаж круглосуточно, Выездной шиномонтаж, круглосуточно,

Ремонт проколов, снятие секреток,
балансировка колёс.
Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!