Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Житомирська команда дебютувала в танцювальному шоу «Майдан'S".
 
21-08-2012, 11:29  Культура

Житомирська команда дебютувала в танцювальному шоу «Майдан'S".

 
18 серпня команда житомирян вперше виступила третьому сезоні танцювального шоу «Майдан'S".

Житомирська команда дебютувала в танцювальному шоу «Майдан'S".З Півночі і Півдня, Заходу і Сходу - в столицю прибули танцювальні команди з різних міст України. Чотири дивізіони - і у кожного свій зоряний наставник. Для Житомира таким став відомий хореограф і телеведучий Дмитро Коляденко.

Увечері 12 міст пройшли по головній площі країни в урочистому запальному танцювальному параді.

Після параду на сцені виступало в порядку черги кожне місто - учасник шоу.

А передувала виступу багатогодинна репетиція - 200 учасників від Житомира почали репетирувати з самого ранку, прямо на Хрещатику. Наймолодшому учаснику Житомирської команди, дівчинці Уляні - 7 років.

Разом з ними в Київ також приїхала велика група підтримки, речівки яких у фан-зоні чулися по всій пл. Незалежності та Хрещатику.

Вечірній виступ житомирян, присвячений темі космосу та видатному земляку Сергію Корольову судді за 12-бальною шкалою оцінили так:

Наталя Могилевська - 12 балів

Руслана - 11 балів

Олексій Литвинов - 10 балів
Литвинов назвав виступ житомирян спектаклем, в якому йому сподобалися костюми, музика і драматургія, зазначивши, що танців він побачив мало.

Наталі Могилевська, зізналася, що настільки захопилася виступом житомирян, що хореографія її вже не хвилювала. Вона подякувала житомирян, за номер присвячений Сергію Корольову, і збереженні пам'яті про великого земляка.

Руслані сподобалася трансформації танцюристів у фігури, при цьому вона зазначила, що було пару «несинхронів» в рухах.

Командир північного дивізіону Дмитро Коляденко не приховував своєї радості від виступу житомирян:

- Я щасливий, Житомир - я щасливий, мої улюблені космонавти, дядько Діма, а ж в космосі побував щастя! - радів Коляденко.

В результаті Житомир в сумі отримав 33 бали. У трійку лідерів у цей день вирвалися команди Кривого Рогу, Черкас та Чернівців.
Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!