Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Житомирські митники передали музеям конфісковані історичні цінності.
 
27-01-2010, 11:34  КультураЖитомирські митники передали музеям конфісковані історичні цінності.
 
Житомирські митники передали музеям конфісковані історичні цінності.У Житомирі митники передали музеям конфісковані історичні цінності.У 2009 році житомирські митники передали до установ культури Житомира і Києва ряд конфіскованих предметів, що становлять історичну та культурну цінності.

Про це 26 січня, під час урочистих заходів, присвячених Міжнародному дню митника, повідомив начальник Житомирської митниці Петро Закусило.

Зокрема, предмети фалеристики (металеві прикраси, що служили військовими відзнаками) і нумізматики (монети, ордени, медалі) передані в Житомирський обласний краєзнавчий музей і Національний музей історії України (м. Київ).

Керамічну вазу, що представляє культурну цінність, передано музею мистецтв ім. Богдана та Варвари Ханенків (Київ).

У Державне сховище дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння України потрапили вилучені житомирськими митниками вироби з дорогоцінних металів на загальну суму 15,8 тисячі гривень.

Як уточнив Петро Закусило, дані історичні та культурні цінності були вилучені внаслідок порушень митних правил і конфісковані за рішенням суду.

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!