Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » Ігри Онлайн!
 
Ігри Онлайн!
 
Гра: Ферма Манія
Ферма Манія це цікавий подарунок для фанатів гри Щаслива Ферма з програми Вконтакте і для інших Фермаманов! Вам потрібно допомогти дівчині-селянці по господарству. Сійте насіння, поливайте, видаляйте бур'яни, шкідників і нарешті збирайте урожай! Відчуйте себе справжнім фермером!

Гра: Масяня під жовтим пресомДопоможіть Масяні стати репортером жовтої газети і розкрити таємниці привидів, вампірів і інших загадкових явищ. Термоядерний коктейль з уїдливих жартів Масяні, фірмового звучання голосів від Олега Куваєва і захоплюючих ігрових задачок обов'язково сподобається всім любителям квестов.

Гра: 10 талісманівВідправляємося в подорож по найкрасивіших місцях Стародавньої Азії, щоб знайти магічні реліквії. За переказами, зібравши всі 10 талісманів, ви придбаєте мудрість і силу великого Сходу, і успіх супроводитиме вам у всіх починах.

Гра: 4 елементиВипалена пустеля, що стрясається гуркотами грому — от як тепер виглядає ніколи прекрасна чарівна країна. В цій головоломній грі вам належить відновити вівтарі чотирьох стихій і повернути вічне літо в чудовий край. Виділяйте лінійки з фішок, щоб пожвавити святині природи.

Гра: Академія магіїВ цій логічній грі з елементами детективного розслідування вам належить допомогти чарівниці Ені, що починає, відшукати її сестру Айріні, безслідно зниклу в академії магії Арвіндейл. Для цього необхідно пройти 21 ігровий епізод і вирішити безліч задачок на увагу і кмітливість.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!