Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » У Житомирі для передвиборної агітації встановили зелені фанерні "вігвами"
 
16-08-2012, 14:13  Політика

У Житомирі для передвиборної агітації встановили зелені фанерні "вігвами"

 
У Житомирі в багатолюдних місцях встановили стенди, де можна буде розміщувати матеріали передвиборної агітації. Правда, стенди не особливо естетично виглядають: неакуратний каркас з дощок, на який набита звичайна фанера. "Композиція" пофарбована в зелений колір.

У Житомирі для передвиборної агітації встановили зелені фанерні "вігвами"До речі, стенди поки встановлені не за всіма адресами. Згідно з рішенням виконкому, стенди повинні були бути встановлені на 22 точках. Наприклад, близько Торгового центру та в парку культури і відпочинку імені Ю. Гагаріна стенди відсутні.

Нагадаємо, в Житомирі визначили 22 місця, де можна буде розміщувати матеріали передвиборної агітації.

Влада міста зобов'язана була до 8 серпня обладнати стенди, дошки оголошень у відведених місцях для розміщення матеріалів передвиборної агітації партій, кандидатів у народні депутати.

Кандидати і партії можуть розміщувати свої матеріали на стендах на наступний день після дня прийняття ЦВК рішення про реєстрацію.
Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!