Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Мережа релігійних громад в Житомирській області зросла до 1384 організацій
 
1-07-2011, 20:02  РелігіяМережа релігійних громад в Житомирській області зросла до 1384 організацій
 
Мережа релігійних організацій у Житомирській області за роки незалежності зросла в шість разів і сьогодні представлена 27 конфесіями.
Всього в області налічується 1384 релігійних організацій.

Мережа релігійних громад в Житомирській області зросла до 1384 організаційПро це 29 червня розповів заступник губернатора Житомирської області Віктор Балюрко на зустрічі з керівниками релігійних організацій області.

Віктор Балюрко заявив, що релігійним громадам повернуто понад 200 культових споруд. Крім того в Житомирській області сьогодні будують більше 100 нових храмів.

Релігійними організаціями області створено 247 недільних шкіл, 50 благодійних їдалень, за допомогою релігійних громад 3000 дітей оздоровлено за кордоном.

Головний архітектор області Віктор Мединський ознайомив присутніх з законом про містобудівну діяльність і зазначив, що отримати дозвіл на спорудження культової споруди можна, якщо відсутні будь-які протиріччя і дотримані всі норми оформлення проектної документації на будівництво культових споруд.

На думку архітектора, храми лише прикрашають Житомирщину.

Мережа релігійних громад в Житомирській області зросла до 1384 організацій


Фото Ю.Сушицький
За матеріалами «Журнал Житомира»

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!