Наше опитування
•  » » Житомирські дівчата виграли змагання з таїландського боксу Муей тай

7-02-2012, 04:07  Спорт

Житомирські дівчата виграли змагання з таїландського боксу Муей тай

На базі спортивного комплексу Одеського Національного університету харчових технологій, відбувся перший етап Кубка України з таїландського боксу Муей тай.

'Житомирські

Для участі в змаганнях, до Одеси прибули 410 юних спортсменів з 14 регіонів нашої держави.

Честь Житомирщини представляли вихованці малинського молодіжного клубу спортивних єдиноборств «Тріумф» (тренер Олег Михайленко). Виступили успішно.

Так, серед дівчат у ваговій категорії 52 кілограми, учениця триста третьої групи Малинської школи-ліцею № 1 імені Ніни Сосніної, Анастасія Кулініч, стала чемпіонкою турніру в групі «Б», отримавши у фінальному поєдинку перемогу над чемпіонкою України з кікбоксингу з Кривого Рогу Дніпропетровської області Євгенією Кравець.

Одинадцятикласниця школи № 3 у ваговій категорії 48 кілограмів у групі «А» посіла третю сходинку п'єдесталу, поступившись господарці змагань Ганні Абаковій в півфінальному поєдинку.

Єдиний представник сильної статі у ваговій категорії 60 кілограмів десятикласник школи № 3 Артем Гнатюк провів гідно поєдинок зі своїм ровесником з Полтави Денисом Соломудом, поступившись йому за кількістю балів лише у чвертьфіналі.

Додому дівчата повернулися з медалями та грамотами.

Зараз тренер «Тріумфу» почав підготовку вихованців до відкритого чемпіонату Києва з кікбоксингу, який відбудеться 11-12 лютого в місті Бровари, Київської області.

На знімку: Артем Гнатюк, Іванна Толстовка, тренер Олег Михайленко, Анастасія Кулініч.