Наше опитування
•  » » Севастопольський «ПФС» сенсаційно програв у Житомирі.

17-02-2010, 12:54  Спорт

Севастопольський «ПФС» сенсаційно програв у Житомирі.

Матч 18-го туру футзальної Вищої ліги севастопольський «Пляжний-футзальний союз» провів у Житомирі проти місцевої команди «Контингент» і несподівано програв з рахунком 2:3. Сенсаційність цієї поразки пояснюється тим, що «Контингент» - закоренілий аутсайдер, який з 16 проведених до цього матчів програв усі 16 із загальною різницею забитих і пропущених м'ячів 24-62.

А починалося все так чудово.

На 9-й хвилині севастопольці провели гарну атаку, яка завершилася ударом по воротах голкіпера Сорокіна. М'яч влучив у штангу, відлетів до Олексія Яблонського, який і відправив його в сітку - 1:0.

Але після перерви ситуація на полі змінилася. На 25-й хвилині Коваль зробив гарний рейд до воріт Володимира Удовиченко і чітким ударом зрівняв рахунок - 1:1. За 6 хвилин до кінця гри той же Коваль вдруге забиває гол, а ще через 4 хвилини - втретє. І хоча на 39-й хвилині Едуард Ожог проводить м'яч у відповідь, однак він не рятує «ПФС» від несподіваної поразки - 2:3.
Заради справедливості, варто зазначити, що цією перемогою житомиряни значною мірою зобов'язані своєму воротареві Сорокіну, який зміг відбити 3 (!) 10-метрові удари севастопольців.

«ПФС»: Удовиченко - Кузьмін, Дмитрієнко, Амерьян, Сугак, Алексєєнко, Ожог, Яблонський, Чернієнко, линяє, Ромащук.

Положення команд: 1. «Тайм» Львів - 46 очок (16 ігор), 2. «Шахтар» Донецьк - 43 (16), 3. «Ураган» Івано-Франківськ - 35 (17), 4. «Енергія» Львів - 32 (17), 5. «Локомотив» Харків - 25 (17), 6. «ТВД» Львів - 22 (16), 7. «Єнакіевец» Єнакієве - 20 (16), 8. «Моноліт» Харків - 20 (16), 9. «ПФС» Севастополь - 16 (17), 11. «Луг.Т.К.» Луганськ - 12 (15), 10. «Кардинал» Львів - 7 (16), 12. «Контингент» Житомир - 3 (17).

Звичайно, образливо програвати матч аутсайдеру, як це трапилося з севастопольцями. Але це розчарування ні в яке порівняння не йде з тим, що випробували футболісти алуштинської команди «Водник-Спартак», що виступають у Першій лізі. Приймаючи в 11-му турі на своєму майданчику «Титан-Зорю» з села Гаврилівка Покровського району Дніпропетровської області, вони пропустили єдиний м'яч на останній 40-й хвилині зустрічі і матч програли - 0:1.

Положення команд: 1. «СумДУ» Суми - 22 очки (10 ігор), 2. «АРПІ» Донецьк - 16 (8), 3. «Титан-Зоря» с. Гаврилівка - 14 (9), 4. «ДЮСШ-5» Донецьк - 14 (10), 5. «Луг. Т.к-2 »Луганськ - 12 (9), 6. «Водник-Спартак» - 11 (10), 7. «Імпульс» Шостка - 4 (9), 8. «Кобра» Київ - 0 (1).