Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Скляні перегородки
 
26-07-2011, 22:53  ТехнологіїСкляні перегородки
 
У вас виникла проблема розмежувати простір в приміщенні і ви вагаєтесь щодо вибору перегородок? Спробуємо вам допомогти. Одним з різновидів перегородок, які користуються великою популярністю, вважаються стеклянные перегородки

Скляні перегородкиСкляні перегородки дозволяють раціонально організувати простір приміщень, будь то квартира, торговий центр, ресторан, кафе, аеропорт, магазин або офіс. А можливість безрамного скління перегородок зі скла додає особливий шик. Ними можна розділити робочі місця, кімнати, торгові приміщення, вони можуть нести просто декоративну функцію. Крім того, можливість встановлювати в перегородках з скла як розкривні, так і розсувні скляні двері, і навіть автоматичні, розширює спектр застосування скляних перегородок. Великий вибір фурнітури для перегородок зі скла, різних кольорів обробки і видів скла, органічно впише ці перегородки в будь-який інтер'єр - починаючи від класичного варіанту і закінчуючи інтер'єром в стилі хайтек.

Ці світлопрозорі перегородки дають можливість пофантазувати і задовольнити будь-які бажання - конфігурація і геометрія офісних меблів з скла і перегородок зі скла може бути найрізноманітніша. Особливу нішу в сімействі скляних перегородок займають скляні перегородки що трансформуються - це відмінне рішення заповнити широкі прорізи або правильно розмежувати торгові площі.
Подібні перегородки можуть легко складатися в паркувальні зони або спеціально підготовлені ніші, що дозволяє перегородкам зі скла розмежовувати і поєднувати простір, коли Вам це буде потрібно. А можливість встановлювати в скляних перегородках двері зі скла що розкриваються, дає даним перегородкам особливу практичність. Для даного виду скляних перегородок не потрібні ніякі направляючі в підлозі, тому підлога, при монтажі скляних перегородок, залишається недоторканою. Отож, не вагайтесь і при потребі встановлюйте саме скляні перегородки.

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!