Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Прокурор Житомирської області Франтовський: прокурор повинен отримувати задоволення від того, що він зберіг людину для сім'ї
 
16-06-2011, 19:19  ВладаПрокурор Житомирської області Франтовський: прокурор повинен отримувати задоволення від того, що він зберіг людину для сім'ї
 
Прокурор Житомирської області Микола Франтовський вважає основною місією прокурорів попередження злочинів.

Прокурор Житомирської області Франтовський: прокурор повинен отримувати задоволення від того, що він зберіг людину для сім'їПро це він заявив на колегії прокуратури Житомирської області, присвяченій питанням використання бюджетних коштів:

- Я завжди повторював, і буду повторювати: сьогодні, напевно, не настільки важливо, викрити той чи інший кримінальний злочин, як важливо попередити скоєння злочину ... Повірте мені, прокурор не повинен отримувати задоволення за притягнення до відповідальності, прокурор повинен отримувати задоволення від того, що він зберіг посадову особу як людину для сім'ї, для дітей.

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!