Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Керівництво житомирського вузу не платило зарплату, а використовувало гроші на господарські потреби
 
14-02-2012, 17:38  ВипадкиКерівництво житомирського вузу не платило зарплату, а використовувало гроші на господарські потреби
 
В одному з вузів Житомира посадові особи не виплачували працівникам зарплату, використовуючи грошові кошти з каси на власні господарські потреби.

'КерівництвоПро це повідомили в прес-службі прокуратури в Житомирській області.

Прокуратурою м. Житомира відносно посадових осіб приватного вищого навчального закладу порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого частиною 1 ст. 175 (невиплата заробітної плати) Кримінального кодексу Україні.

В ході розслідування, встановлено, що службові особи приватного вищого навчального закладу, порушуючи ряд чинного законодавства, заборгували багатьом працівникам понад 160 тис. грн. зарплати.

Зарплату не виплачували безпідставно, в той час, коли на рахунок і в касу вузу надійшло понад 350 тис. грн. За наявної заборгованості по зарплаті посадові особи використали майже 300 тис. грн. на власні господарські потреби.

У справі проводиться слідство.
Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!