Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
 
 
У Житомирі може з'явитися пішохідний перехід європейського зразка

З відповідною ініціативою сьогодні на сесії виступив міський голова Сергій Сухомлин. Новий пішохідний перехід побудують на перехресті вулиць Лесі Українки та Войкова.
 
Серед потрапших 20 січня, в полон восьми десантників, які йшли на виручку захисникам нового терміналу донецького аеропорту, підполковник Олег Кузьміних.


Олег Кузьміних очолював батальйон знаменитої Житомирській 95-ї окремої аеромобільної бригади.
 
Вчорашній день став знаковим для центральної лікарні Житомира – відбулась презентація надзвичайно важливого, за словами віце-прем'єр міністра Юрія Бойка, пілотного проекту, адже саме Житомир став першим українським містом, де запрацювала котельня з економним режимом споживання енергії у нічний час.
'Нову
 
'Дотримуйтесь


Останні події, які мали місце з початку опалювального сезону, як в Україні так на Житомирщині, свідчать про те, що значно зростає кількість нещасних випадків пов’язаних з користуванням населення газовим обладнанням, наслідки яких призводять не тільки до загибелі людей та руйнування житлових будинків але і до порушення нормальних умов життєдіяльності значної кількості мешканців населених пунктів.
 
Гуртожитки перевірили на предмет пожежної безпеки.
Питання забезпечення пожежної безпеки об’єктів з масовим перебуванням дітей постійно перебуває на контролі Управління Держтехногенбезпеки у Житомирській області.
 
Ввівши певні обмеження, представники влади сподіваються зробити наше місто привабливішим зовні, а користування кіосками – зручним для самих мешканців.

Влада Житомира намагається вирішити питання з розміщенням кіосків спільно з підприємцями та мешканцями міста
 
Відтепер серед 58 міст України, за панорамами яких можна спостерігати за допомогою сервісу Яндекс.Карти з’явився і Житомир. Завдяки цьому можна віртуально прогулятись основними вулицями та пішохідними зонами Житомира, а також побачити його визначні місця, такі як монумент Вічної Слави, Соборна площа, Преображенський кафедральний собор та пішохідний міст через річку Тетерів.


'Панорами
 
Вже другий день поспіль житомиряни залишились сам на сам з проблемою водопостачання. Сталось це 23 січня, коли «Житомиробленерго» відключив електропостачання трьох станцій третього підйому КП «Житомирводоканал». Внаслідок цього мещкаці верхніх поверхів багатоповерхівок в районі Польової, а також мікрорайони Крошня та Малікова залишились без води. Як стало відомо, такі дії енергетиків були викликані наявністю заборгованості за електроенергію КП «Житомирводоканал», яка станом на 1.01.2013 складає 7,53 млн. грн.


'Більш,
 
Перевірити, як виконується рішення міської ради про заборону торгівлі алкоголем з 23.00 до 08.00 год вирішили минулої ночі представники управління по зв'язках з громадськістю, Корольовського районного відділу міліції, фахівці відділу торгівлі департаменту власності та ринкового регулювання міської ради, Фонду громади Житомира та журналісти.


В Житомирі не виконується заборона на продаж алкоголю в нічний час.
 
Незабаром Житомир позбавиться від так званих «розтяжок» вздовж доріг - рекламних банерів.

'Замість
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!