Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Крик душі: жителі Житомира вимагають ліквідувати «безкоштовні фонтани».
 
24-06-2010, 12:49  Новости Житомира

Крик душі: жителі Житомира вимагають ліквідувати «безкоштовні фонтани».

 
Крик душі: жителі Житомира вимагають ліквідувати «безкоштовні фонтани».


До редакції Житомир.info звернулися жителі будинку по проспекту Миру 11. У своєму листі вони пояснили, що обурені роботою міського водоканалу, оскільки біля їхнього будинку постійної відбуваються прориви труб.

Крик душі: жителі Житомира вимагають ліквідувати «безкоштовні фонтани».Зміст листа:

«Близько 6 години ранку 22 червня на вулиці проспект Миру, 11 сталася НП, в черговий раз за останній місяць прорвало трубу з чистою водою. Починаючи з цього часу і до 9:00 ранку 24 червня вода не переставала виливатися в ливнівку.

23 червня о 10 ранку водоканал перекрив воду в будинку, але не зволив ліквідувати витік чистої води. Слава Богу, що їм вистачило розуму зробити підвезення води до будинку.

Крик душі: жителі Житомира вимагають ліквідувати «безкоштовні фонтани».Питання, хто буде платити за витік чистої води за 2 доби в таких кількостях?

Наш доблесний водоканал латає діри в трубах, використовуючи дідівський метод - забиває в стару іржаву трубу дерев'яний кілочок. А за водопостачання будинок платить не гірше ніж будь-хто. Кожні два-три місяці на цій ділянці прориває трубу з водою. Чому не можна зробити раз і на завжди. Або водоканалу вигідно їздити на цю ділянку, витрачати гроші на ліквідацію, ніж один раз нормально зробити ».

Крик душі: жителі Житомира вимагають ліквідувати «безкоштовні фонтани».Нагадаємо, що нещодавно жителі Богунії і Крошні залишилися без води, оскільки «Водоканал» заборгував за енергоресурси 2,3 млн гривень. Кілька днів близько 15 тис. житомирян залишалися без води.
За матеріалами Житомир info.

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!