Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Сергій Голішевський прояснив ситуацію з торговцями в Житомирі
 
11-05-2012, 08:12  Новости ЖитомираСергій Голішевський прояснив ситуацію з торговцями в Житомирі
 
Під час прес-конференції мера Житомира Володимира Дебоя, журналісти торкнулися і гострих тем. Так, було поставлене питання про ситуацію з вуличними торговцями. Пролити світло на дану проблему вирішив відомий бізнесмен і політик в місті Житомирі Сергій Голішевський.

'Сергій«Дана проблема є проблемою, на жаль, нашого міста вже протягом багатьох років. Працюючи депутатом міської ради 4 скликань, я завжди був представником малого бізнесу в міськраді. Підтримка малого бізнесу, це підтримка в першу чергу тих людей, хто працює в рамках чинного законодавства і платить всі податки до нашого бюджету. Але разом з тим, я згоден з губернатором Сергієм Рижуком в тому, що ми повинні дійти до кожної людини. Жодна людина не повинна опинитися поза нашою увагою », - підкреслив Сергій Голішевський.

За словами відомого політика і бізнесмена, міськрадою була проведена величезна робота щодо даної проблеми. З кожним торговцем, а їх близько 250, поговорили, і 190 осіб підписали документ, що вони готові перейти. Кожному з них було запропоновано місця на ринках міста. А вільних місць на міських ринках виявилося близько 700, тому місць на всіх вистачить. А умови - найрізноманітніші. Приміром ТРЦ «Глобал» запропонував безкоштовну торговельну площадку для всіх.

«Будь ласка, переходьте і торгуйте безкоштовно», - підсумував Сергій Голішевський.
Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!