Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » В Житомирі не виконується заборона на продаж алкоголю в нічний час.
 
21-01-2013, 21:11  Новости ЖитомираВ Житомирі не виконується заборона на продаж алкоголю в нічний час.
 
Перевірити, як виконується рішення міської ради про заборону торгівлі алкоголем з 23.00 до 08.00 год вирішили минулої ночі представники управління по зв'язках з громадськістю, Корольовського районного відділу міліції, фахівці відділу торгівлі департаменту власності та ринкового регулювання міської ради, Фонду громади Житомира та журналісти.


В Житомирі не виконується заборона на продаж алкоголю в нічний час.Починаючи з 23.00 учасники групи влаштовували перевірки в різних мікрорайонах Житомира і в п’яти місцях продавцями було реалізовано слабоалкогольні, алкогольні напої та пиво. Факти продажу було відразу зафіксовані представниками міліції в протоколах про адміністративні правопорушення. Штраф за порушення складає від 510 до 1700 грн.

В Житомирі не виконується заборона на продаж алкоголю в нічний час.Такі перевірки проводяться щомісячно і являються основним методом боротьби з невиконанням рішення міської ради.

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!