Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Неприємний сюрприз для курців і любителів пива
 
21-05-2010, 13:09  Економіка

Неприємний сюрприз для курців і любителів пива

 
Неприємний сюрприз для курців і любителів пива

Неприємний сюрприз для курців і любителів пиваЗараз в ціні пачки сигарет вартістю 6 грн закладено акциз 1,38 грн плюс 20% адвалорної ставки (60 коп.). Згідно з новим законом, акциз підвищитися до 1,80 грн плюс 25% адвалорної ставки (75 коп). Опозиція назвала це підвищення дуже болючим для споживача. Прогнозують, що український ринок заповнить дешевша контрабанда спиртного і тютюну. Але підприємці реагують більш спокійно. Так, асоціація торговців і виробників алкогольної та тютюнової продукції (СОВАТ) сказала, що підвищення акцизів з ними узгоджено, є невеликим і тому цілком прийнятним для галузі.
Неприємний сюрприз для курців і любителів пива


У свою чергу, пивовари незадоволені. «Пивна галузь на українському ринку падає з 2008-го. І нинішнє підвищення посилить ситуацію, адже, за попередніми прогнозами, зростання продукції складе 10-12% », - сказав виконуючий директор ЗАТ« Укрпиво »Ігор Товкач, повідомляє газета Сегодня.

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!