Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Експортні поставки з Житомира до Польщі зросли на 40%
 
4-07-2010, 10:37  Господарство / ЕкономікаЕкспортні поставки з Житомира до Польщі зросли на 40%
 


Експортні поставки з Житомира до Польщі зросли на 40% - Рижук'Експортні'ЕкспортніЗа період з січня по квітень 2010 зовнішньоторговельний оборот Житомирської області з республікой Польща становив $ 16 млн.

У порівнянні з аналогічним періодом минулого року експортні постачання в Польщу зросли на 40% і склали $ 5,4 млн, імпортні надходження збільшилися на 18% і дорівнюють $ 10,6 млн. доларів

Про це йшлося на зустрічі голови Житомирської облдержадміністрації Сергія Рижука з Генеральним консулом Республіки Польща у Вінниці Кшиштофом Свідереком.

Більш ніж половину експортних поставок з Житомира до Польщі становила в минулому році деревина та вироби з неї. У структурі імпорту переважали керамічні вироби та полімерні матеріали і пластмаси.

У ході зустрічі Сергій Рижук відзначив, що обласна державна адміністрація приділяє велике значення збереженню і розширенню взаємовигідного співробітництва. Нині в області уклали і реалізуються десять міжрегіональних угод з Республікою Польща.

Крім того, підписано Декларацію про наміри співробітництва між Червоноармійським районом Житомирщини і Вонгровецький повітом (РП).

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!