Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » "Житомиробленерго" оштрафували за зловживання монопольним становищем
 
25-09-2010, 13:10  Господарство"Житомиробленерго" оштрафували за зловживання монопольним становищем
 
Житомирське обласне територіальне відділення АМКУ оштрафувало ВАТ "ЕК" Житомиробленерго "на 21 тис. і 7 тис. гривень за зловживання монопольним становищем.

"Житомиробленерго" оштрафували за зловживання монопольним становищемПро це йдеться в повідомленні прес-служби Житомирського обласного територіального відділення АМКУ.

Згідно з повідомленням, підприємство неправомірно включало у технічні умови та договори про приєднання до електричних мереж вимоги та умови, які суперечать вимогам чинного законодавства України у сфері енергопостачання.

Крім того, підприємства протягом 2008 - 2009 років здійснювало видачу технічних умов на приєднання до електричних мереж з порушенням встановлених термінів. Такі дії призвели до негативних наслідків для споживачів.

Товариство визнало порушення та зобов'язалося сплатити штраф до державного бюджету.

Житомирське відділення АМКУ також оштрафувало ВАТ "ЕК" Житомиробленерго "на 7 тис. грн за зловживання монопольним становищем, оскільки підприємство безпідставно зволікало з укладенням з незалежними постачальниками електроенергії ТОВ" Трістар Енергія "і ТОВ" Центральна енергетична компанія "договорів на передачу електроенергії місцевими (локальними ) електромережами в Житомирській області.

Товариство визнало порушення та зобов'язалося сплатити штраф до державного бюджету.

За матеріалами Житомир.info

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!