Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Житомирське відділення АМКУ наводить порядок у сфері медицини
 
8-10-2009, 17:52  Новости Житомира

Житомирське відділення АМКУ наводить порядок у сфері медицини

 
'Житомирське

Житомирське обласне територіальне відділення АМКУ завершило розгляд справи проти Обласного медичного центру і оштрафувало дане підприємство на 15 000 грн. за зловживання монопольним становищем.

Відділення визнало дії Центру порушенням законодавства про захист економічної конкуренції щодо встановлення економічно необґрунтованих цін на бланки суворого обліку, якими забезпечувалися лікувально-профілактичні заклади у Житомирській області – сертифікати про проходження профілактичного наркологічного огляду, медична довідка для отримання дозволу на об’єкт дозвільної системи, медична довідка щодо придатності до керування транспортним засобом, медична довідка про проходження обов’язкових попереднього та періодичного психіатричних оглядів тощо.

«При визначенні розміру штрафу враховано те, що Центр сприяв об’єктивному розгляду справи, представниками підприємства було визнано порушення та унеможливлення подібних порушень у майбутньому» - зазначив з цього приводу голова відділення Безсмертний Олександр Васильович. Житомирське обласне відділення АМКУ і надалі буде присікати підприємства, які займають монопольне становище на стратегічних ринках, а їх дії будуть завжди під жорстким контролем».
(Інформація надана прес-службою Житомирського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України)

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!