Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » 1000 $ від Жебрівського отримала переможниця житомирського фестивалю «Зорецвіт»
 
23-06-2010, 15:27  Культура / Суспільство

1000 $ від Жебрівського отримала переможниця житомирського фестивалю «Зорецвіт»

 

1000 $ від Жебрівського отримала переможниця житомирського фестивалю «Зорецвіт»


1000 $ від Жебрівського отримала переможниця житомирського фестивалю «Зорецвіт»19 і 20 червня у мальовничому селі Мар'янівка на Житомирщині запалив нові зірочки талантів ІІ Всеукраїнський дитячий пісенний фестиваль-конкурс «Зорецвіт».

Після тривалих відбіркових турів по всій країні з 10 тисяч виконавців у віці від 7 до 17 років були обрані кращі з кращих - 98 учасників, які представили на конкурсі 22 області. Саме вони стали основою дійства на сцені під відкритим небом.

1000 $ від Жебрівського отримала переможниця житомирського фестивалю «Зорецвіт»Протягом двох конкурсних днів серед пухнастих поліських сосен звучали українські естрадні пісні, в тому числі авторські. У перервах між виступами конкурсантів підтримували дорослі і більш досвідчені «колеги», в тому числі члени журі: заслужені артисти України Павло Мрежук та Юрій Градовский, учасники телепроекту «Шанс» Валентина Паравян, Василь Звєрєв і Олександр Воєвуцький, а також голова журі, доцент Житомирського інституту культури і мистецтв Державної академії управлінських кадрів культури і мистецтв Петро Доценко.

1000 $ від Жебрівського отримала переможниця житомирського фестивалю «Зорецвіт»


У перший конкурсний день фестиваль відвідав Валерій Харчишин, фронтмен однією з провідних українських рок-гуртів «Друга ріка». Він зазначив, що сьогодні для української співучої нації немає достатньої кількості професійних виконавців, тому «Зорецвіт» - найкращий старт для талановитих дітей.


1000 $ від Жебрівського отримала переможниця житомирського фестивалю «Зорецвіт»
Святковий настрій на сцені підтримував естрадно-духовий оркестр Житомирського палацу культури під керівництвом Ростислава Хом'яка і місцеві команди КВК, які провели товариську зустріч. У якості підтримки від Донецької області драйву у фестиваль додала молода рок-група з Горлівки «ENDVICE».

За підсумками конкурсу 19 учасників стали володарями почесних фестивальних звань. Серед них 9 дипломантів, і конкурсанти, які зайняли 1, 2 і 3 місця у різних вікових категоріях, які отримали грошові винагороди від 500 до 3000 гривень.

Гран-прі фестивалю і 1000 $ отримала Олена Мазунова з Бердичева. Всі вони отримали можливість взяти уроки вокалу у професійних співаків, у тому числі у однієї з провідних американських сопрано Джойс Гайер.

Гідно представили свій регіон учасники з Донецької області. Катерина Шерсткова з Маріуполя стала дипломанткою «Зорецвіта». У номінаціях «За авторську пісню» були нагороджені Тетяна Щербініна з Димитрова та Сергій Харченко з Горлівки. Ще один горлівчанин Артур Агєєв завоював приз глядацьких симпатій.

1000 $ від Жебрівського отримала переможниця житомирського фестивалю «Зорецвіт»
Враження дітей від фестивалю були одноголосно позитивними. Усього донецький регіон на конкурсі представили шестеро учасників, деякі вже демонстрували свої таланти в минулому році. Майже всі вони в побуті розмовляють російською, але співали українські пісні з повною віддачею. Це повною мірою доводить, що «Зорецвіт» об'єднав юних українців, показавши, що у них є спільна співуча мова. Крім того - досить загальних захоплень. Завдяки їм донецька делегація подружилася з учасниками з усіх куточків України. Цьому сприяла і специфічна обстановка.

Родзинкою фестивалю вже другий рік поспіль є його повне єднання з природою. Конкурсанти та гості жили в наметовому містечку, з усіх боків оточеному лісом, харчувалися в польовій кухні, а саме дійство відбувалося на сцені поруч з озером, обрамленим зеленню.

Конкурс пройшов під егідою народного депутата України, лідера політичної партії «Українська платформа» Павла Жебрівського.
За матеріалами “Журнал Житомира».

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!