Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » У Житомир приїхав музей шоколаду.
 
24-05-2011, 15:14  Культура

У Житомир приїхав музей шоколаду.

 
Для дітей-відмінників вхід безкоштовний.

24 травня у Житомирі, в ТРЦ «ГЛОБАЛ.UA» (на території меблевого відділу) відкривається виставка шоколадних виробів, в рамках приїзду до Житомира «музею шоколаду».

У Житомир приїхав музей шоколаду.Експонати - вручну виготовлені фігурки і торти з шоколаду, які можна не тільки побачити, а й купити. Це Ейфелева вежа, машини, звірі, продукти, фігурки людей і т.д. Марципаново-шоколадні вироби виглядають як справжні витвори мистецтва. Всі продукти повністю їстівні, у тому числі прикраси з марципанів.

Також Вас чекає екскурсія по музею з розповіддю про історію шоколаду і його дегустацією з фонтанчика.

Виставка вже побувала в 10 обласних центрах України, не включаючи Київ. Також «виставку-музей» возили в РФ.

На відвідувачів чекають сюрпризи, пов'язані з шоколадом, наприклад тату, а проявивши себе у творчості (віршик, пісня, анекдот) ви отримаєте солодку нагороду.

Організатори виставки розповіли журналістам, що плануються майстер-клас кондитерів, з наочним уявленням - як робляться цукерки та торти, до того ж, в цьому можна буде взяти участь, але це буде трохи пізніше.

Музей буде перебувати в Житомирі до початку зими.

Потрапити в музей можуть:
діти до 10 років безкоштовно;
діти старше 10 років безкоштовно, за наявності в табелях, атестатах оцінок від 10 до 12 (хоча б однієї), за 12-бальною шкалою, показавши його на вході;
всі інші - за наявності з собою чека, в якому зазначено, що Ви купили продукцію компанії «АВК» на суму від 20 грн., не залежно від місця покупки (це також можна зробити прямо в музеї шоколаду).

«Музей шоколаду» працює з 10:00 до 20:00 щодня, крім понеділка і без перерви на обід.

Екскурсії починаються через кожні півгодини.

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!