Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Рустам Ахметов відсвяткував свій День народження
 
19-05-2010, 19:11  Суспільство / Спорт / Відпочинок / Медицина

Рустам Ахметов відсвяткував свій День народження

 
60 років виповнилося видатному житомирському спортсменові, неодноразовому чемпіону СРСР і Європи, учаснику XX Олімпійських ігор, майстру спорту міжнародного класу зі стрибків у висоту Рустаму Ахметову.

Зараз він професор, доктор наук кафедри фізичного виховання Житомирського державного університету імені Івана Франка. Протягом трьох годин вітали ювіляра в стінах рідного університету.
'Рустам

Представники облдержадміністрації, вся спортивна громадськість міста і області, колеги по університету, в якому ювіляр працює вже понад 30 років вітали прославленого спортсмена якого знала не тільки Україна, але й увесь спортивний світ.

На сцені ювіляру говорили щирі слова, перш за все, як талановитому спортсменові і автору багатьох книг. Звучали пісні і вірші на його честь, виступали кращі спортсмени кафедри фізичного виховання, адже, Рустам Ахметов був фактично ініціатором створення кафедри і зробив вагомий внесок у розвиток спорту в університеті.

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!