Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Усе більше жителів України розмовляють українською мовою
 
21-08-2010, 18:19  Суспільство

Усе більше жителів України розмовляють українською мовою

 
Усе більше жителів України вважають себе громадянами країни і розмовляють українською мовою.

'УсеПро це свідчать результати омнібусного дослідження, проведеного Центром соціальних і маркетингових досліджень Соціс, які, як заявив директор Соцісу Микола Чурилов, порівнянні з результатами моніторингу.

"Вважають себе громадянами України у порівнянні з 40% в 2004 році зараз 54% жителів країни. Кількість тих, хто називає себе громадянами колишнього СРСР, зменшилося за цей час з 12% до 6%", - сказав Чурилов в п'ятницю в Києві на прес -конференції, присвяченій соціальному зрізу життя українців.

Він також відзначив позитивну тенденцію щодо зростання розмовляючих українською мовою громадян. "Раніше, в 2004 році, переважно українською мовою розмовляли 36%, зараз цей показник становить більше 40%", - сказав Чурилов.

Директор центру Соціс також озвучив дані, що характеризують переваги українців щодо шляхів розвитку держави на міжнародному рівні.

"Кількість людей, які вважають, що треба розвивати зв'язки з країнами СНД, з 2004 року з 41% зменшилася до 10%. За зміцнення східнослов'янського блоку (Україна, Білорусь, Росія) виступає 34% респондентів, а в 2004 році таких було 24% ", - сказав Чурилов.

За його даними, доцільність встановлення зв'язків з країнами Заходу бачать 14% опитаних. Кількість прихильників вступу України до Євросоюзу зменшилася з 56% у 2004 році до 42% на сьогоднішній день, в НАТО - з 25% до 21%.

У кожній хвилі омнібусного дослідження брали участь 1800 респондентів. Вибірка репрезентативна по Україні в цілому та по окремих регіонах.

Як повідомлялося, більше половини українців позитивно ставляться до отримання Україною незалежності в 1991 році.
За матеріалами «Журнал Житомира».

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!