Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » У Коростені запустили першу автономну котельню вартістю - 197 тис. грн
 
10-01-2011, 22:03  СуспільствоУ Коростені запустили першу автономну котельню вартістю - 197 тис. грн
 
У місті Коростень (Житомирська область) встановили нову теплогенераторну котельню загальною вартістю - 197 тис. грн.

0Як повідомляє портал благоустрою ZThata, автономну котельню, яка працює на природному газі, урочисто відкрили міський голова В. В. Москаленко і перший заступник голови державної адміністрації М. М. Олещенко.

У рамках даного проекту було проведено переклад опалювальних житлових будинків на автономне теплопостачання та забезпечення дитячого садка по вул. Зв'язківців теплом від індивідуальної блочної котельні працюючої повністю в автономному режимі.

Замовник проекту Обласне управління ЖКГ та енергозбереження, прийняло генпідрядником ПВТП «Факел», яке спільно з субпідрядною організацією «Комунальне підприємство теплозабезпечення» (м. Коростень) виконало всі будівельно-монтажні роботи.

У результаті проведення даної реконструкції було повністю закрито котельню, яка працювала на твердому паливі ще з 1982 року. На якій було встановлено морально і технічно застаріле обладнання, яке вичерпало свій граничний термін експлуатації.

Стара котельня для виробництва та забезпечення дитячого саду і житлового масиву тепловою енергією щорічно використовувала 107,8 т. твердого палива та 30118,7 кВт. електричної енергії. Крім цього котельня перебувала на великій відстані від опалювальних об'єктів, що в свою чергу викликало великі втрати в теплових мережах до 21%.

В даний час, в результаті реалізації проекту встановлено модульну транспортабельну котельню, яка виконана з легких профільованих металевих огороджувальних конструкцій з утеплювачем з негорючих матеріалів ТМ-100-Т-Гн з котлами КОЛВІ КТН 100 СЕТ загальною потужністю 96 кВт і робочим ККД - 92% працюючих на природному газі.

Нова котельня укомплектована насосним обладнанням EVROTERM потужністю 0.225 кВт / ч. з робочим ККД - 67%. Крім цього котельня укомплектована допоміжним обладнанням КВП і автоматикою, що забезпечує повну автономну роботу без постійного обслуговуючого персоналу.

Місцеві економісти підрахували, що при тарифі на природний газ на рівні 2619,20 грн. за 1000 м3 і вугілля 950 грн. за 1 тону, економія коштів складе - 10 332 грн.

Після реконструкції котельня працює без обслуговуючого персоналу, відповідно скоротяться витрати на його утримання і складе - 55 041 грн.

Загальний економічний ефект проекту складе - 65 373 грн. / рік.

При загальній вартості проекту - 197 038 грн. термін окупності проекту - 3 роки.
За матеріалами «Журнал Житомира»

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!