Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » І знову ... .. кращу рекламу роблять в Житомирі
 
1-06-2011, 21:29  СуспільствоІ знову ... .. кращу рекламу роблять в Житомирі
 
28 травня, відбувся фінал Міжнародного Фестивалю Реклами. І вкотре, наші земляки, креатив-студія «KoloDiy production» (КолоДій продакшн) завойовує друге місце.

І знову ... .. кращу рекламу роблять в ЖитомиріУ фестивалі взяли участь 335 компаній з різних країн, які представляли понад 1500 своїх робіт. Журі, до якого увійшли справжні гуру реклами, віддали «СРІБЛО» саме «КолоДій продакшн ". Нагадаємо, що для наших земляків - це далеко не перша нагорода. Рік тому, в Москві, вони теж «взяли» друге місце, причому були єдиною компанією з Україною.


- Я не можу сказати, що реклама - це повністю моє життя. Але вона невід'ємна його частина . А коли в цьому житті ще зустрічаються і перемоги, воно стає набагато цікавіше. Спасибі всім - сім'ї, співробітникам, друзям, клієнтам, особливо тим клієнтам, які не бояться разом зі мною експериментувати і створювати нестандартні рішення », сказав керівник студії, Євген Колодій.
Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!