Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Житомирські активісти проведуть альтернативний «День молоді»
 
23-06-2011, 22:37  СуспільствоЖитомирські активісти проведуть альтернативний «День молоді»
 
Активісти житомирського молодіжного руху мають намір провести 26 червня свій День молоді - «День Без Молоді».

Житомирські активісти проведуть альтернативний «День молоді»Нагадаємо, зараз в Житомирі проходить «Тиждень молоді», кульмінацією якої будуть народні гуляння в неділю 26-го червня.

- Міська влада, в особі начальника управління сім'ї, молоді та спорту Сарно «забили» на конструктивну складову. Десятки тисяч гривень на концерти, салюти і сергіївікторови в управління знайшлися, а ось на підтримку проведення тренінгів з проектного менеджменту та коаліційної політики для молодіжних організацій та органів студ.самоуправління - ні. - Каже «Журналу Житомира» Віталій Кічкірук.

Ряд громадських активістів вирішили все таки відзначити день «Без молоді». Розпочнеться дійство в Гідропарку 26 червня о 10:30 з похоронної церемонії.

- У театралізованій формі ми пропонуємо продемонструвати наміри «вищих сил міста» щодо молодіжних ініціатив і потреб. Всі важливі для молоді питання будуть складені в символічну труну і поховані. Над ними буде посаджено дерево "Авось проростет". - Розповідає про плани Кічкірук.

Надалі пропонується дискусія «Захист прав та інтересів студентів», яка складатиметься з 3-х частин:
Презентація першого в своєму роді видання «Стратегія розвитку органів студентського самоврядування ВНЗ Україні на 2011-2021 рр." (Влад Пучич, «Спілка ініціативної молоді»);
Аналіз нового законопроекту «Про вищу освіту" (Антон Делікатний, ВМГО «Фундація регіональних ініціатив»);
Активізація та відстоювання прав студентів (Антон Делікатний, ВМГО «Фундація регіональних ініціатив»).

У другому блоці буде піднято питання відсутності молодіжного центру в Житомирі і здійснено розробку адвокаційної кампанії зі створення такого центру під попередньою назвою «Будинок молоді».

У перерві між заняттями будуть організовані «мокрі війни» - командні перестрілки на водяних пістолетах. Тому купальні костюми і водяні пістолети (або просто пластикові бутилки) вітаються!

- Вечірню програму складе «Мафія» і ... сюрприз, який, ми впевнені, запам'ятається Вам надовго. - Запевняє Кічкірук.

До участі запрошуються активісти громадського руху, органів студентського самоврядування та профспілок, активні житомиряни.
За матеріалами «Журнал Житомира»
Фото з сайту ecozem.com
Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!