Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Житомирська влада має намір «розібратися» із стихійною торгівлею
 
28-02-2012, 07:05  СуспільствоЖитомирська влада має намір «розібратися» із стихійною торгівлею
 
У Житомирі збираються серйозно зайнятися проблемою стихійної торгівлі в місті. Серед аргументів до початку «війни» антисанітарія, пробки на дорогах і втрати бюджетних коштів. Як повідомляють регіональні ЗМІ, питання ліквідації незаконних продавців повинна підняти спеціальна профільна депутатська комісія. Але вирішальним голосом має стати думка вищих чиновників.

'Житомирська«Все залежить від міської ради і мера. Всі структури, в тому числі і податкова повинні взяти участь в засіданні », - вважає голова депутатської комісії Житомирського МР Юрій Ткаченко.

Зазначимо, що за ліквідацію вуличних продавців виступають і «офіційні» торговці. Адже, незважаючи на те, що, за статистикою, підприємництвом в місті займається близько 5000 чоловік, податки платять тільки 3,5 тисячі. Що не може не обурювати легальних бізнесменів.

Відзначимо, що проблема стихійної торгівлі ще більш гостро стоїть у Києві. Наприклад, через нагромадження незаконних торгових місць періодично забиваються зливостоки, що призводить до повеней у столиці.

Маргарита Хасанова
Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!