Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Турбуючись про ліквідацію аварійних дерев, комунальники змусили пішоходів рухатися проїжджою частиною
 
3-12-2013, 09:22  СуспільствоТурбуючись про ліквідацію аварійних дерев, комунальники змусили пішоходів рухатися проїжджою частиною
 
Досить часто роботи, які проводять комунальні служби нашого міста причиняють немало проблем городянам та гостям Житомира. Зайве тому підтвердження – ситуація зі зрізаними деревами, які комунальники залишили просто на тротуарах, не поспішаючи прибирати. На вулиці Леваневського де можна дізнатись, пішоходам доводилося стикатися з проблемою руху по тротуарах, на яких знаходилися дерева.

Турбуючись про ліквідацію аварійних дерев, комунальники змусили пішоходів рухатися проїжджою частиною


Всім відомо, що в районі даної вулиці знаходиться дитячий садочок. Батькам з дітьми доводилося виходити на проїжджу частину, щоб обійти зрізані аварійні дерева. Вважаючи, що у ввечері доводиться забирати дітей з садочку в час, коли на вулиці темніє, і батьки, і діти пересувалися в небезпечних для життя умовах, створюючи на дорогах несприятливу ситуацію і для водіїв.

Хочеться вірити, що такі випадки більше не повторюватимуться, і влада міста зверне увагу на подібні недоліки в роботі комунальних служб.

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!