Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Хлопцям та дівчатам з Житомирської області личить синя форма і погони.
 
17-12-2009, 13:13  Суспільство

Хлопцям та дівчатам з Житомирської області личить синя форма і погони.

 
Хлопцям та дівчатам з Житомирської області личить синя форма і погони.

Хлопцям та дівчатам з Житомирської області личить синя форма і погони.11 грудня 2009 в Житомирській митниці відбулася зустріч молодих фахівців митної служби з керівництвом митниці та її ветеранами.

Для зустрічі були запрошені фахівці, стаж роботи в митних органах яких становить менше трьох років.

На зустрічі також були присутні батьки молодих митників Житомирської області.

Начальник Житомирської митниці Петро Закусило, що побажав молоді «великих зірок на погонах», зазначив: «Виконання масштабних завдань, поставлених перед нашим колективом, неможливо без залучення професіоналів нової генерації. В даний час митна служба повністю сформована, і на перший план виходить якісне забезпечення кадрами - випускниками профільних навчальних закладів ».

Молоді фахівці, які несуть службу в підрозділах митниці в різних містах Житомирської області, мали можливість в неформальній обстановці дізнатися від досвідчених колег про перші кроки Житомирської митниці, труднощі на її шляху.

Про нестачу кваліфікованого персоналу, недосконалу правову базу і невисокі зарплати розповів голова Житомирського обласного відділення Спілки ветеранів митної служби України Олександр Беремесенко - він одним із перших стояв біля витоків розвитку митної справи на Житомирщині.

Як розповів Олександр Беремесенко, «ми ставали митниками після проходження півторамісячних курсів у Київському центрі підвищення кваліфікації та самостійного підвищення свого професійного рівня. Ми не мали можливості отримати ті спеціальні знання та навички, якими вас озброїла Академія митної служби України, Київський торговельно-економічний університет та інші спеціалізовані вищі навчальні заклади. Я упевнений: маючи такий багаж знань, перспектива і майбутнє в митниці є, і вони у ваших руках ».

Брали слово і молоді фахівці, які вже досягли певних результатів у службі: Валерій Цибульський - провідний інспектор служби боротьби з контрабандою та порушенням митних правил, Софія Красильникова - головний юристконсульт митниці, Володимир Павленко - старший інспектор відділу митного оформлення № 1, Віктор Олещенко - старший інспектор відділу організації митного контролю.

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!