Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Влада регіону володіє інформацією про можливі спроби зриву виборів!!!
 
14-01-2010, 18:07  Суспільство / Політика / Влада / ВипадкиВлада регіону володіє інформацією про можливі спроби зриву виборів!!!
 
Губернатор Житомирської області сьогодні провів нараду щодо проведення та організації майбутніх виборів.

Як повідомили в прес-службі облдержадміністрації, Юрій Забела заявив, що він володіє інформацією про можливі спроби зриву виборів на окремих дільницях.

«Це стосується тих округів, де стабільно і традиційно лідирує один з кандидатів у Президенти. Знизити такий рейтинг можливо одним із способів - це зірвати вибори», - сказав Юрій Забела.
'Влада

Як варіант, який, за його словами готують окремі політичні сили – це пошкодження пломб на виборчих скриньках. Якщо пломба на скринці буде зірвана, вибори на цій ділянці автоматично оголошуються недійсними.

«До нас надійшла інформація про те, що людям пропонують за таку «послугу» 500 гривень. Але при цьому ніхто не пояснює, що такий крок розцінюється чинним законодавством як кримінальний злочин, а не дрібне хуліганство», - зазначив Юрій Забела.

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!