Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » У грудні відбудуться тренінги для житомирських журналістів з основ мікроблогінга в сервісі Twitter.
 
Голосування   Ви та банківська карта!
 
Як часто Ви розраховуєтесь карткою?
Всього проголосувало: 1

 
1-12-2009, 20:36  ТехнологіїУ грудні відбудуться тренінги для житомирських журналістів з основ мікроблогінга в сервісі Twitter.
 
'У

Як стало відомо, журналісти проведуть перші "Всеукраїнську твіттер-трансляцію виборчого процесу".

Всього близько 80 медійників з Житомира, Тернополя, Одеси, Запоріжжя і Луганська, будуть вчитися, як працювати в сервісі Twitter через різні веб-сайти та мобільні телефони.

Весь процес навчання спрямований на те, щоб організувати всеукраїнську Twitter-трансляцію фінальної стадії (7-17 січня 2010 року) президентських виборів у регіонах України. Цей проект - один з перших серйозних спроб в Україні транслювати хід виборів за допомогою нових медіа.

Керівник програм з новим медіа «Інтерньюз» Віталій Мороз сказав «Німецькій хвилі»: «Ми завжди цікавимося інноваціями в українській журналістиці. Трансляція - це більш оперативна і незалежна інформація про можливі порушення або зловживання. Як відомо, твіттер є найоперативнішим джерелом інформації в світі». Мороз упевнений - бажаючих буде чимало, адже це перший такий проект.

Всі матеріали (твітів) учасників проекту будуть збирати на спеціальному блозі проекту, що дозволить виявляти порушення виборчого законодавства, а така відкритість сприяє легалізації виборчого процесу. Тому серед читачів сподіваються бачити крім ЗМІ також і представників міжнародних моніторингових місій.

'У


Бердичівський анекдот:


— Я купил себе галстук за пять с половиной тысяч долларов!
— Не хочу тебя огорчать, но я такие же точно видел по восемь с половиной тысяч.

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!