Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Житомирське телебачення розпочало трансляцію у цифровому форматі
 
1-12-2011, 18:24  Технології

Житомирське телебачення розпочало трансляцію у цифровому форматі

 
З сьогоднішнього дня, Житомирське обласне телебачення розпочало трансляцію у цифровому форматі.

'ЖитомирськеВ даний момент відбувається технологічне включення в мережу цифрових передавачів, побудованих на території Житомирської області.

Всього їх 9, але в експлуатацію вводяться поки 4 - у с.Андріївка Черняхівського району, в Бердичеві, Овручі, Олевську.

Робота цих 4 передавачів покриває цифровим телесигналом 70% території області, а це більше, ніж сьогодні здатні забезпечити аналогові передавачі.

Для того, щоб дивитися програми 32 каналів у якісному цифровому форматі, потрібно придбати цифровий тюнер, каже заступник генерального директора житомирської держтелерадіо компанії з технічних питань Володимир Кучеренко:

- Потрібен цифровий тюнер DVB-T2. Зараз є і телевізори, і тюнери DVB-T, але вони цей сигнал не зможуть приймати. Потрібен DVB-T2. І ще істотно - до бюджету на наступний рік державою закладаються кошти на придбання тюнерів для мало захищених верств населення. Понад мільйон сімей даної категорії по Україні, в тому числі і на Житомирщині, отримають тюнери безкоштовно, - повідомив Володимир Кучеренко.

Ціна одного DVB-T2 тюнера - близько 500 гривень. Однак, сьогодні люди ще можуть обійтися без такого приладу, адже трансляція програм обласного телебачення відбувається у двох форматах одночасно: в цифровому і аналоговому.

А вже з 2015 року, відповідно до зобов'язань України за Женевською конвенцією, аналогові передавачі будуть відключені, і всі канали України будуть транслюватися тільки в цифровому форматі.
Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!