Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » 2-річчю мера присвячується: Навіщо Житомиру застій часів Дебоя?
 
11-11-2012, 19:38  Влада

2-річчю мера присвячується: Навіщо Житомиру застій часів Дебоя?

 
Час передвиборних обіцянок вже закінчився. Без щоденної реклами з телевізорів зникла видимість досягнутого покращення, будні повернули до реальності навіть уряд, згадавши про те, що в умовах світової кризи країні потрібно якось виживати.

'2-річчю


Рецептів виживання чиновники не пропонують, закликаючи політиків «об'єднатися», ну і далі в тому ж дусі. Словом, влада зараз говорять те, про що повинні були кричати і що повинні були робити ще півроку тому, щоб встигнути вжити заходів і подумати про наслідки.

На виборах народ як зміг (в тій мірі, в якій йому дали, враховуючи скандали з мажоритарними кандидатами) вже вплинув на майбутнє країни, як ми думаємо, на прийдешні п'ять років.

Два роки тому на виборах мера ми намагалися вплинути на долю Житомира. Володимир Михайлович Дебой днями відсвяткував дворіччя перебування на посаді.

Хотілося б з пафосом розповісти про успіхи міста та особисто мера, але, начебто, як і нема про що.

Регіонали два роки тому ставили завдання прийти до влади напередодні парламентських виборів. Прийшли. І програли. А місто два роки перебуває в стані ручного управління, яке більше схоже на спробу зрушити з місця, перебуваючи на ручнику. Зі скрипом, брязкотом і поломкою системи в кінці поїздки.

Дебой так і не став кризовим менеджером, як вимагала від нього ситуація в місті. У заслугу собі градоначальник ставить своєчасний (!) початок опалювального сезону (завідуючі дитячими садками пишуть йому за це вдячні листи, а сайт мерії їх публікує), початок подачі гарячої води, яку через 2 тижні в цілях економії відключили. Випаде сніг - мер буде успішно боротися з кучугурами, а навесні - з купами брудного снігу. До початку літа в центрі міста заасфальтують два десятки ям, посадять на суботнику дерева ...

Втім, своїй передвиборчій програмі Дебой обіцяв не тільки це. Там є слова «стратегія», «інвестиції», «вирішення гострих проблем», «робочі місця і дорога для молоді», а так званий «соціально-економічний блок» йшов під девізом «міська влада - для людей!». Розділ «комунальні послуги» розповідав про наміри Дебоя з підзаголовком «прийшов час гідних умов життя!», В розділі «інфраструктура міста» читаємо: «Не чинити, а будувати!», А про розвиток підприємництва в Житомирі Дебой почав свої обіцянки зі слів « стоп хабарництву! ». Всі гасла супроводжувалися знаками оклику, що говорило або про намір мера взятися за роботу, засукавши рукави, або ж, як варіант, просто для краси і залучення уваги електорату.

Варто нагадати самому Володимиру Михайловичу, що в його програмі написано: «Важлива стратегічна мета мерської каденції - залучення інвестицій в Житомир. Вигідне розташування та потенціал міста повинні сприяти притоку як вітчизняного капіталу, так і іноземних інвестицій. Серед пріоритетних напрямків: розвиток промислової зони міста, будівництво нових виробничих об'єктів загальноукраїнського значення, відродження і модернізація легкої промисловості, розвиток інфраструктури (дороги, мости) ».

Коли і яким чином Дебой буде розвивати промислову зону, модернізувати легку промисловість, будувати дороги і мости, поки не зрозуміло. За два минулі роки досягнень у цьому напрямку помічено не було. Зате проблема боргів водоканалу за електроенергію, які збільшуються в середньому на 2 мільйони кожен місяць, вже не вирішиться ні дотаціями, ні кредитами. Велика ймовірність, що після парламентських виборів відключення водоканалу від енергопостачання буде повторюватися із завидною регулярністю. А борги по зарплаті співробітникам ТТУ (близько 2 мільйонів) можуть призвести до чергової страйку.

Робота на імідж і політичний авторитет Партії регіонів у Дебоя теж не склалася, про що яскраво свідчить поразку в Житомирі на парламентських виборах діючого губернатора і голови обласної організації ПР - Сергія Рижука. Опозиціонер Геннадій Зубко випередив його за кількістю голосів більш ніж у два рази.

Житомирянам абсолютно не цікава подальша політична доля ні Рижука, ні Дебоя. Зовсім не для просування по партійній і кар'єрних сходах вони прислухалися до обіцянок губернатора і вибрали мера-регіонала. Дебоя вибрали для роботи та вирішення проблем Житомира. Перспектива продовження застою в місті нікого не влаштовує.

P.S. У фракції Партії регіонів у Житомирській міськраді невдоволення політикою і роботою керівництва міста призвело до того, що в однопартійців Дебоя виникало намір змінити секретаря міськради. Внутрішньопартійна дискусія приводила до публічних заяв: в лютому цього року на сесії міськради більшість депутатоввиступілі на підтримку Наталії Леонченко. Після виборів питання зміни секретаря може знову виникнути. Вже з новими аргументами.
Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!