Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » У Житомирській області німецька вівчарка врятувала 82-річну пенсіонерку, яка ледь не замерзла в заметі
 
28-02-2012, 07:27  ВипадкиУ Житомирській області німецька вівчарка врятувала 82-річну пенсіонерку, яка ледь не замерзла в заметі
 
У Бердичеві Житомирської області німецька вівчарка на прізвисько Лорд врятувала стареньку, яка вийшовши з будинку, впала в замет і не змогла сама підвестися. Зараз слава про цього пса поширилася ледь не всій країні, - повідомляє ТРК ВІК.

У Житомирській області німецька вівчарка врятувала 82-річну пенсіонерку, яка ледь не замерзла в заметіГосподар «Лорда» Борис розповідає, що займався господарством, як тут підбіг пес і почав гавкати. Чоловік на це уваги не звернув і пішов за водою. Тоді «Лорд» вчепився в штанину і просто почав тягнути господаря. Притягнув до сусідських воріт. За ними лежала і замерзала 82-річна Надія Поплавська.

Сама Надія Поплавська пояснює: пішла відкрити хвіртку - може листоноша прийде, але посковзнулася і впала. Літній вік і гори снігу у дворі не дали їй можливості піднятися самостійно. Вирішила повзти до воріт.

Вівчарка кілька років прослужила у в'язниці, добре видресирувана сином подружжя Сичів. Уже 4 місяці, як вівчарка у відставці, але хіба талант та вміння можуть зникнути? Звичайно, господарі знали, що їх собака - незвичайна, але на цей раз чотириногому другу вдалося здивувати всіх.
Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!