Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
 
Загальні правила на сайті
 

Загальні правила поведінки на сайті:

Почнемо з того, що на сайті спілкуються сотні людей, різних релігій і поглядів, і всі вони є повноправними відвідувачами нашого сайту, тому якщо ми хочемо щоб це співтовариство людей функціонувало нам і необхідні правила. Ми настійно рекомендуємо прочитати справжні правила, це займе у вас всього хвилин п'ять, але збереже нам і вам час і допоможе зробити сайт більш цікавим і організованим.

Почнемо з того, що на нашому сайті потрібно поводитися шанобливо до всіх відвідувачів сайту. Не треба образи по відношенню до учасників, це завжди зайве. Якщо є претензії - звертайтеся до Адмінам або Модераторам (скористайтеся особистими повідомленнями).
Образа інших відвідувачів вважається у нас одним з найтяжчих порушень і строго карається адміністрацією. У нас строго заборонений расизм, релігійні і політичні вислови. Наперед дякуємо вам за розуміння і за бажання зробити наш сайт більш ввічливим і доброзичливим.

На сайті строго заборонено:
- повідомлення, що не відносяться до змісту статті або до контексту обговорення
- образа і загрози на адресу відвідувачів сайту
- в коментарях забороняються вирази, що містять ненормативну лексику, принижуючі людську гідність, розпалюючі міжнаціональну ворожнечу
- спам, а також реклама будь-яких товарів і послуг, інших ресурсів, ЗМІ або подій, що не відносяться до контексту обговорення статті

Давайте поважатимемо один одного і сайт, на який Ви і інші читачі приходять поспілкуватися і виказати свої думки. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти коментарі або частину коментарів, якщо вони не відповідають даним вимогам.

При порушенні правил вам може бути даний попередження. В деяких випадках може бути даний бан без попереджень. З питань зняття бана писати адміністратору.

Образа адміністраторів або модераторів також караються баном - поважайте чужу працю.


Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!