Сьогодні 10 січня в управлінні МВС у Житомирі відбулася непересічна подія. На нараду керівників органів і підрозділів УМВС завітав голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Рижук.
Перед самим новим роком транспортний парк КП "Міськкомунсервіс" поповнився 3-ма одиницями спеціалізованої техніки, придбаної за спільні кошти з місцевого бюджету та виграного гранту. Це - 2 трактори, один з яких - для прибирання тротуарів від снігу, сміттєзбиральна машина, - повідомляє Світлана Чачіна, відділ інформації та зв'язків з громадськістю Новоград-Волинської міської ради.
8 січня співробітники Любарського РВ при проведенні оперативно-розшукових заходів в будинку 26-річного жителя Панасівка вилучили саморобний вогнепальний пристрій у вигляді пістолета.
Мода на «кишенькові гроші» прийшла до нас із Заходу. Там вже з ранніх років навчають дітей дбайливо ставиться до грошей і знати їм ціну. У нас же цінності зовсім інші, тому найчастіше гроші на кишенькові витрати діти спускаю не за призначенням - купують непотрібні речі, сигарети, шкідливі солодощі.
Фінансові аналітики порівняли загрози дефолту для країн Європи. І прийшли до висновку: індекс, яким вимірюють ризик дефолту, на сьогоднішній день значно вище для 15-ти західноєвропейських країнах (Німеччині, Франції і ряду периферійних держав), ніж для нестабільних раніше України та Угорщини.