Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
 
 
Держава виплачуватиме людям кошти за зекономлену субсидію

Жителі Житомирської області, які економного використовували субсидію, можуть отримати грошову винагороду. Це передбачено Постановою Кабінету Міністрів України №300, де прописаний чіткий алгоритм монетизації частини зекономлених житлових субсидій.
 
Обзор сервиса кредитования CCLoan

В последнее время микрокредит онлайн является наиболее популярным видом кредитования в Украине. Это стало причиной того, что количество компаний, что предоставляют услуги по микрокредитованию стало гораздо больше. Но, это гораздо усложнило выбор тем, кто хочет воспользоваться данной услугой, ведь компаний и предложений очень много и сделать правильный выбор непросто.
 
Оценка частной недвижимости для продажи

Если Вы решили продать принадлежащее Вам недвижимое имущество, помимо того, нужно собрать соответствующие документы, снять с регистрации всех жителей, необходимо также сделать оценку этой собственности. Последний пункт является обязательным, поскольку без такого официального документа, как экспертная оценка недвижимости, невозможно будет совершить сделку купли-продажи.
 
В Україні знову зросли ціни на електроенергію

В Україні з 1 березня тарифи на електроенергію для населення підвищилися на 25%. Це вже п'ятий і останній етап подорожчання електрики.
 
Скільки заплатили за комуналку житомиряни у 2016 році

В Головному управлінні статистики в Житомирській області розповіли як і скільки жителі Житомирської області платили за комунальні послуги у минулому році.
 
В Україні знову здорожчають алкогольні напої

Кабінет міністрів України підвищив мінімальні оптові і роздрібні ціни на алкогольні напої. Мінімальна роздрібна ціна за пляшку горілки 0,5 літра з вмістом спирту 40% зросла на 27,1%.
 
Дзвонити зі стаціонарного телефону стане дорожче.

Зміна тарифів має відбутися в два етапи: до 31 грудня 2016 року передбачено підвищення в середньому на 10,6% для населення і бюджетних установ, а з 1 січня 2017 - для бюджетних установ ще на 21,2%.
 
В Житомирі заговорили про підняття цін на проїзд

Житомирське ТТУ та деякі приватні перевізники звернулися в міську раду з проханням дозволити їм підняти ціни на проїзд до економічно обґрунтованих. На даний час в департаменті економічного розвитку вивчають розрахунки перевізників, проте зазначають, що подорожчання все ж не уникнути.
 
Инсентив туры – эффективно, интересно и качественноВ каждой компании существует та или иная система поощрения сотрудников, которая прямым путём влияет на рост продуктивности и эффективность выполняемой ими работы. Каждый хочет быть достойно вознаграждён за свой труд, поэтому стремится постоянно развиваться, повышать свою квалификацию и работать на благо общего дела. Если вы желаете, чтобы ваше агентство, фирма или какой-либо другой вид предпринимательства приносил свои плоды и вам в этом помогали надёжные и ответственные люди, то вам необходимо внимательно подойти к подбору нужного персонала.
 
Ціни на продукти харчування в Житомирській області повільно повзуть вгору

На продовольчому ринку Житомирської області в липні в порівнянні з попереднім місяцем ціни на продукти харчування і безалкогольні напої зросли на 0,2%.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!