Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Свіжоспечених випускників буде охороняти міліція
 
29-05-2010, 13:20  Культура / Суспільство / Кримінал / Влада / Випадки / Відпочинок / СвятоСвіжоспечених випускників буде охороняти міліція
 
'Свіжоспечених

До останнього дзвінку міліціонери Житомира готувалися, як до серйозного іспиту.

Адже саме вчора ввечері 28 травня колишні школярі святкували початок дорослого життя.
'Свіжоспечених

Досвід минулих років свідчить про те, що хуліганство і поява в громадських місцях у нетверезому вигляді – характерне явище для випускних та інших святкових днів.

Тому, щоб не затьмарювати свято ні випускникам, ні іншим мешканцям Житомира, до охорони громадського порядку залучать близько тисячі правоохоронців і членів громадських формувань.
'Свіжоспечених

За кожною школою були закріплені працівники міліції, які стежили за випускниками до тих пір, поки ті не розійшлися по домівках.
'Свіжоспечених


'Свіжоспечених

Були організовані та спеціально посилені чергування в центрі міста і там, де школярі традиційно зустрічають світанок.

Крім цього міліція Житомира звертається до працівників торгівлі, нагадуючи, що продаж неповнолітнім цигарок та алкоголю, пива та інших слабоалкогольних напоїв заборонена законом.
'Свіжоспечених

І якщо факти незаконного продажу будуть виявлені, то продавці і батьки будуть притягнуті до відповідальності, а діти (від 16 до 18 років), затримані в стані алкогольного сп'яніння, понесуть відповідне покарання.

Міліція також нагадує, що, відповідно ст. 175-1 Адміністративного кодексу України, максимальне покарання за паління у заборонених місцях – штраф від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів.

'Свіжоспечених

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!