Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Житомиряни не питимуть алкогольні напої в громадських місцях?
 
21-01-2010, 19:13  Суспільство

Житомиряни не питимуть алкогольні напої в громадських місцях?

 
Житомиряни не питимуть алкогольні напої в громадських місцях?

Депутати заборонили пити пиво на зупинках транспорту та інших громадських місцях.

Сьогодні, 21 січня, депутати ВР внесли зміни до низки законів щодо обмеження вживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв.
'Житомиряни


За прийняття в цілому Закону Про внесення змін до Закону України Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів (у частині обмеження споживання і продажу слабоалкогольних напоїв) проголосували 359 народних депутатів з 437, зареєстрованих у сесійній залі .
'Житомиряни


Відповідно до прийнятого законопроекту, споживання слабоалкогольних напоїв і пива забороняється там же, де заборонено споживання алкогольних напоїв і тютюнових виробів.

Законом забороняється вживання пива (крім безалкогольного), алкогольних і слабоалкогольних напоїв у закладах охорони здоров'я; в навчальних та освітньо-виховних закладах; в громадському транспорті (включаючи транспорт міжнародного сполучення),

Крім того, парламент заборонив пити пиво на зупинках транспорту, в підземних переходах; в установах культури, у закритих спортивних спорудах (крім пива в пластиковій тарі); у ліфтах і таксофонах, на дитячих майданчиках; на спортивних майданчиках: у приміщеннях органів державної влади та органів місцевого самоврядування, інших державних установах.

При цьому, забороняється куріння тютюнових виробів у ліфтах і таксофонах; в установах охорони здоров'я; в навчальних та освітньо-виховних закладах, на дитячих майданчиках; на спортивних майданчиках, в під'їздах житлових будинків; в підземних переходах; в громадському транспорті (включаючи транспорт міжнародного сполучення) .
Житомиряни не питимуть алкогольні напої в громадських місцях?


У частині продажу слабоалкоголки і пива також вводяться аналогічні обмеження, які діють для алкоголю і тютюнових виробів. Відповідно до закону, забороняється продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв і тютюнових виробів особам що не досягли 18 років.

На час проведення масових заходів сільські, селищні і міські ради в межах відповідної адміністративної території можуть заборонити або обмежити продаж пива (крім пива в пластиковій тарі), алкогольних, слабоалкогольних напоїв і куріння тютюнових виробів.
'Житомиряни


Нагадаємо, в жовтні урядовий комітет з гуманітарних питань і соціальної політики схвалив проект закону України Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення контролю за продажем алкогольних і тютюнових виробів.

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!