Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
 
 
Мешканці новобудови в Житомирі скаржаться на приватний дитячий садок в їх будівлі


Жителі нової багатоповерхівки в Житомирі скаржаться на приватний дитячий садочок, що працює на першому поверсі в двокімнатній квартирі. В ситуації розбиралися журналісти телеканалу 1+1, сюжет про конфлікт вийшов 5 жовтня в програмі ТСН.Ранок
 
В Житомирскій області 74 загальноосвітні заклади навчаються дистанційно

74 заклади загальної середньої освіти (з 580 працюючих в області) на 5 жовтня 2021 року перебувають на дистанційній формі навчання.
 
В Житомирській області закриють на карантин 493 школи

В Житомирській області закриють на карантин 493 школи через низький рівень вакцинації працівників.
 
У Станішівці відкрили новий дитячий садочок на 60 місць

У Станішівці відкрили новий дитячий садочок на 60 місць побудований в рамках програми "Велике будівництво". Загальна вартість будівництва склала майже 21 мільйон гривень
 
На Житомирщині поліцейські провели для першачків уроки безпеки

У школах Житомирської області правоохоронці розпочали профілактичні заходи «Урок з поліцейським». Ювенальні офіцери поліції виступають в ролі вчителів і проводять уроки з правової обізнаності та основних правил безпечної поведінки.
 
Оформлення кабінету мови та літератури: стенди, плакати, наліпки

Кожна деталь в оформленні навчального приміщення має працювати на спільну важливу мету. Вона сприятиме зацікавленості учнів в отриманні необхідної практичної компетенції та здобуванні важливих знань. Особливо це важливо при вивченні державної мови України, адже це – основа патріотичного виховання юних громадян країни.
 
10 причин віддати дитину в приватну школу

Чи задоволені ви роботою школи, в яку ходить ваша дитина? Чи все вас влаштовує в системі занять, щодо вчителів до дітей, атмосфері в шкільному колективі? Чи завжди з охотою ваша дитина йде в клас? Якщо ваша відповідь негативна, то вам слід відправити своє чадо в приватну школу.
 
Небесні та світлі: книги про янголів

Ангели – таємничі, загадкові сутності. Посланці та посередники між людьми та вищою силою в низці релігійних вченнях. У них можна вірити чи ні, але література доволі часто звертається до янгольських мотивів..
 
Успеваемость в школе: так ли это важно?

Школьная успеваемость – камень преткновения во многих семьях: скандалы на этой почве, постоянные крики и тщательные проверки. Родители зачастую чрезмерно пекутся об оценках, отсутствии замечаний, порой, вовсе не замечая эмоциональное состояние ребенка и иные достижения вне школьной жизни. Ребенок, переживая давление и стресс, замыкается в себе и теряет мотивацию, вследствие чего родители добиваются обратного эффекта: успеваемость только падает и замечаний от школьного персонала становится все больше.
 
Професійний переклад для бізнесу - наскільки це важливо?

Багато компаній з часом розширюють сферу діяльності та виходять на міжнародний рівень. Одна з проблем, що виникає у зв’язку з цим, полягає в мовному бар’єрі. Вести переговори з закордонними партнерами за допомогою перекладача не складно, а ось правильно оформити ділову документацію - завдання не з легких. Необхідні послуги не просто лінгвіста, а фахівця, який володіє бізнес-термінологією та розбирається в чинному законодавстві тієї чи іншої країни.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!