Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет розповів про навчання в умовах воєнного стану
 
26-05-2022, 15:44  Освіта

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет розповів про навчання в умовах воєнного стану

 
Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет розповів про початок одинадцятого тижня навчання в умовах воєнного стану.

За даними департаментів освіти і науки обласних військових адміністрацій, усі ЗЗСО 15 областей України продовжують освітній процес у дистанційній формі. У 5-ти областях освітній процес триває дистанційно, частково змішано та очно. У 5-ти областях України навчання організовано в дистанційній або змішаній формі, частково канікули або призупинено
, – сказав Сергій Шкарлет.

Міністр повідомив, що станом на 21 травня 2022 року освітній процес триває в понад 12 тис. 200 закладах загальної середньої освіти, навчання продовжують понад 3,6 млн учнів. Кількість тимчасово внутрішньо переміщених дітей, які долучилися до навчання з інших областей, сягає майже 83 тис. осіб. Крім того станом на 21 травня 2022 року майже 800 шкіл завершили навчання. Понад 210 тис. дітей закінчили 2021-2022 навчальний рік.
Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет розповів про навчання в умовах воєнного стану

Також Міністр повідомив про організацію роботи закладів дошкільної освіти - в 11-ти областях України частина садочків використовує елементи дистанційного навчання в роботі з вихованцями та батьками, інші працюють у змішаному або звичному форматі.

У 7-ми областях деякі садочки використовують елементи дистанційного навчання в роботі з вихованцями та батьками, інші ЗДО створили чергові групи або продовжили змішану чи очну форму навчання.

У решті областей освітній процес наразі не відбувається.

Понад 4 тис. закладів дошкільної освіти продовжують освітній процес. Більше ніж 4 тис. внутрішньо переміщених дітей навчаються у садочках.

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!