Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » 10 причин віддати дитину в приватну школу
 
16-03-2021, 16:57  Освіта

10 причин віддати дитину в приватну школу

 

Чи задоволені ви роботою школи, в яку ходить ваша дитина? Чи все вас влаштовує в системі занять, щодо вчителів до дітей, атмосфері в шкільному колективі? Чи завжди з охотою ваша дитина йде в клас? Якщо ваша відповідь негативна, то вам слід відправити своє чадо в приватну школу.


А хотіли б ви, щоб до вашої дитини здійснювали індивідуальний підхід, щоб його знання не обмежувалися тільки рамками шкільної програми, щоб він досконало володів англійською, добре розбирався в математиці та інших науках? Якщо відповідь позитивна, тоді вам слід записати його в приватну школу.


Елітна приватна школа в Харкові чекає своїх учнів. У чому ж її переваги перед звичайним навчальним закладом?


10 причин віддати дитину в приватну школу


10 плюсів приватної школи в Харкові


Давайте докладніше познайомимося з умовами навчання в приватній школі і виявимо її позитивні якості. 1. Приватна школа займає велике окремо розташована будівля з огородженою і охороняється. Кабінети оснащені новітнім обладнанням: комп'ютерами, електронними дошками з виходом в інтернет. Кожна дитина забезпечений індивідуальним комплектом підручників, робочих зошитів, персональним ноутбуком.

 2. Доброзичлива атмосфера, до кожного учня здійснюється індивідуальний підхід.

 3. Наповнюваність класів - не більше 15 осіб.

 4. Система навчання базується на Державному стандарті освіти.

 5. Випускники успішно здають ЗНО, є можливість здати TOEFL, IELTS, SAT. Після закінчення школи випускники можуть вступити в іноземні вузи і коледжі.

 6. Велика кількість годин англійської мови. Уроки веде носій мови. Вивчення другої іноземної (за вибором).

 7. Поглиблене вивчення математичних дисциплін.

 8. Багато уваги вивченню інформатики.

 9. Викладання авторських навчальних предметів.

 10. Всі домашні роботи робляться в школі, у дитини вдома вільний час.


Всі ці плюси і роблять навчання в приватній школі привабливим, мотивують дітей і батьків до отримання широкого кола знань. У школі організовано гаряче харчування, проводяться цікаві позакласні заходи. Тут багато гуртків за інтересами, в тому числі з робототехніки.


Як потрапити в приватну школу


Перш ніж записатися в приватну школу, обговоріть зі своєю дитиною, чи хоче він займатися поглиблено по ряду дисциплін. У нього повинна бути стійка мотивація до навчання. Далі вам потрібно виконати кілька простих дій: • зайти на сайт приватної школи;

 • заповнити заявку, вказавши ім'я, прізвище, номер телефону, адреса електронної пошти;

 • записатися на прийом до представника адміністрації школи.


Після позитивного рішення низки питань, надання необхідних документів підписується договір, згідно з яким ваша дитина стає учнем приватної школи.


Тим, хто ще сумнівається, радимо відвідати онлайн-екскурсію в приватну школу в Харкові і прочитати безліч захоплених відгуків батьків і випускників школи.


Подбайте про майбутнє своїх дітей, віддайте їх вчитися в приватну школу.


Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!